При заповненні заявки більш ніж у 4 кредиторів, шанс отримати кредит збільшиться на 93%!

Вибери найбільш підходящого з 4 кредиторів підібрані саме для Тебе
❤️
184600 осіб отримали свої кредити тут

Як отримати кредит?

1. Порівняй Порівняй і вибери найбільш підходящого кредитора
2. Заповни анкету Заповни анкету на сайті обраного кредитора
3. Дочекайся рішення по заявці Отримай рішення не більше ніж за 10 хвилин
4. Отримай гроші Гроші отримай миттєво на свою карту

Кредити онлайн Луцька

Кредит онлайн буде хорошим рішенням, у разі якщо терміново потрібні гроші, в незалежності від мети.

У наш час люди постійно поспішають, тому важливо, щоб кредит можна було оформити і отримати як можливо швидше. Кредит на карту - ви можете отримати всього за кілька хвилин, не виходячи з дому в будь-якій точці України і вам не потрібні походи в банк. Це безумовно, самий зручний і простий спосіб отримати грошові кошти онлайн за дуже короткий проміжок часу.

Кредит за 8 хвилин в UkrKrediti

Одне з головних переваг кредитів онлайн полягає в тому, що його можна отримати швидко. Як би неймовірно це не звучало, але все це можливо!

Наша компанія об'єднує знаючих фахівців в тому числі і аналітиків кредитного ринку України, тому ви знайдете тільки найбільш краще підібраних українських кредиторів:

   1. Ви можете отримати кредит онлайн в будь-якій точці України 24 години на добу в вихідні та свята.
   2. Для нових клієнтів зазвичай пропонують кредит онлайн під 0,01%, наприклад, ви берете 3000 грн., І повертаєте 3006 грн. Як тільки це відбудеться, договір між кредитодавцем та позичальником буде розірвано. Так вигідно!
   3. Кредитори також пропонують привабливі знижки постійним клієнтам, тому скористайтеся можливістю повторного кредитування!

Кредит онлайн швидко - кредити видаються небанківськими кредиторами, при цьому оцінюється тільки рівень платоспроможності і доходу кожного клієнта. Миттєві кредити - на невеликі суми грошей і комісія від 0,01% до 2% в день.

Щоб зрозуміти, як миттєвий кредит онлайн може бути вигідним для всіх в Україні, можемо розглянути конкретний приклад виплати кредиту: Запозичивши 1000 грн. на 3 місяці комісія складе 1194 грн., загальна сума відшкодування - 2194 грн., річна процентна ставка при цьому становитиме - 630%. Річна процентна ставка (APR) - це загальна вартість кредиту, виражена у відсотках від суми наданого кредиту. Максимальна річна відсоткова ставка для кредитів онлайн може бути в межах від 0,03% до 730% в рік.

Схема кредитування практично однакова для всіх:

 • Першим кроком є заповнення кредитної анкети, яка включає в себе інформацію про позичальника (ім'я, номер телефону, паспортні дані, ІПН, номер банківської карти і т. д.).
 • Потім необхідно дочекатися рішення про видачі кредиту онлайн від кредитодавця, яке ви отримаєте протягом кількох хвилин. Це здається неймовірним, але кредитор розглядає заявку на кредит протягом декількох хвилин. Неважливо, заповнюєте Ви заявку в перший раз або вже є постійним клієнтом. Ви отримаєте рішення про надання або відмову від кредитора майже відразу. У наш час все відбувається як можна швидше і простіше!
 • Якщо рішення буде позитивним, гроші будуть негайно зараховані на вашу банківську карту, але важливо відзначити, що, якщо банківські рахунки кредитора і клієнта знаходяться в різних банках, переклад може зайняти кілька днів (можливо до 3 днів).

Реквізити, приклади розрахунків по кредитах і інша корисна інформація про партнерів

Kachay.com.ua - ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ" Адрес: 03150, м.Київ, вул. Казимира Малевича, 86-И Телефон: 0(800)312727 Е-пошта: info@kachay.com.ua Максимальна річна процентна ставка (APR): 730% Строк кредиту: 62 дня - 1 год Приклад розрахунку: 4000 ₴ на 3 місяці, комісія 5610 ₴, загальні витрати 9610 ₴, APR 730%.
Zecredit.com.ua - ТОВ "ФК" "ІНВЕСТРУМ" Адрес: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72 Телефон: 0(800)352706 Е-пошта: info@zecredit.com.ua Максимальна річна процентна ставка (APR): 912.5% Строк кредиту: 62 дня - 1 год Приклад розрахунку: 1000 ₴ на 3 місяці, комісія 2250 ₴, загальні витрати 3250 ₴, APR 912.5%.
Money4you.com.ua - ТОВ "МАНІФОЮ" Адрес: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, 86, літ. Д Телефон: 0(800)330024 Е-пошта: info@money4you.com.ua Максимальна річна процентна ставка (APR): 726.35% Строк кредиту: 62 дня - 1 год Приклад розрахунку: 1000 ₴ на 3 місяці, комісія 1791 ₴, загальні витрати 2791 ₴, APR 726.35%.
Kreditstar.com.ua - "KREDITSTAR" Адрес: 01054, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55 Телефон: - Е-пошта: info@kreditstar.com.ua Максимальна річна процентна ставка (APR): 730% Строк кредиту: 62 дня - 1 год Приклад розрахунку: 5000 ₴ на 3 місяці, комісія 5869 ₴, загальні витрати 10869 ₴, APR 620.5%.
Штрафні платежі або інформація політики відновлення
Якщо одержувач кредиту не сплачує кредитору суму кредиту і відсотки за користування кредитом в зазначений договором строк, то кредитодавець може стягувати штраф за кожен прострочений день. Більшість кредиторів пропонують клієнтам додаткові 3 дні, за які не стягуються штрафи.
Якщо немає можливості своєчасно повернути кредит.
Якщо виникла ситуація, коли неможливо вчасно повернути кредит, зв'яжіться з кредитором, це допоможе уникнути штрафних відсотків, які розраховуються в разі несплати кредиту.
Миттєві кредити онлайн
Ukrkrediti.com.ua не є позикодавцем і не видає кредити, також не несе відповідальності за умови кредитних угод кредитора. Пропоновані кредитори належним чином ліцензовані кредитною організацією.